Hliníkové 

ploty a brány

                                Hliníkové ploty 

Hliníkové brány

Predstavujeme Vám hliníkové ploty minimálnymi nárokmi na údržbu.Hliníkové ploty a brány sú odolné a trvanlivé,lakované práškovou farbou.Brány a ploty majú hladký povrch a sú dostupné v rôznych farbách podľa vzorkovnice RAL. Užite si výhody, ktoré ponúkajú hliníkové ploty a nechajte sa inšpirovať možnosťami našej ponuky.Hliníkové ploty a hliníkové brány Vám vyrobíme vo viacerých prevedeniach.Každá brána a plot je vyrobená podľa požadovaných rozmerov zákazníka.Samozrejme nájdete v našom programe brány krídlové,posuvné a samonosné a tiež hliníkové vchodové brány.Podobne náš sortiment ponúka balkóny a zábradlia z hliníka.Hliníkové ploty sú považované za obzvlášť robustné a sú neoddeliteľnou súčasťou dizajnu nehnuteľností.Na rozdiel od dreveného plotu už nikdy nemusíte namaľovať hliníkový plot.

Objavte kompletný a jedinečný rad profilov a príslušenstva pre výrobu brán a plotov na mieru.Prednosti hliníkových plotov a hliníkových brán je ich veľká variabilita,ktorá umožňuje výber z celého radu a typov.Plot je vizitkou každého domu a nemalou mierou ovplivnuje jeho celkový vzhľad preto by mal hliníkový plot alebo hliníková brána ladiť s architektúrou stavby.

Náročný stavitelia domov čoraz častejšie vyhľadávajú hliníkový plot, ktorý dáva rodinným a bytovým domov jedinečný vzhľad.
Či už je to budova moderného minimalistického štýlu, alebo mediteránsky rodinný dom, v našej ponuke nájdete ideálny plot! Od plotu zdobeného geometrickými vložkami po "kované" brány mnohých variantov a škála RAL farieb so stovkami farebných tónov škálu možností ešte zvyšuje. Pamätajte si, že plot aj brána domu sú vizitkou domu, prvý dojem vášho domova, ktorá by mala v ideálnom prípade vyzdvihnúť krásu a atmosféru stavby. Stabilná zváraná konštrukcia a vysoko kvalitná povrchová úprava tvorí základ tej najvyššej kvality.

To znamená že každý jeden profil je možné lakovať na ľubovolnú farbu a prípade dodatočne je možné meniť.

Všetky komponenty ,ktoré dodávame sú vyrobené z hliníka,ako dorazy podložky pre pánty,konzoly pre plotové dielce.Pre samonosné brány C profil je tiež hliníkový profil a komponenty k tomu sú nerezové ako aj pánty pre brány.