Cenník hliníkové ploty a starostlivosť

Hliníkové ploty sa v porovnaní s inými materiálmi ľahko udržiavajú a sú trvanlivé. Súčasťou toho je aj malá starostlivosť, aby to tak zostalo aj v nasledujúcich rokoch. Aby radosť Vášho hliníkového plotu čo najdlhšia, prečítajte si nasledujúce tipy na starostlivosť .Práškové lakovanie vylepšuje a chráni povrchy hliníkových profilov. Táto ochrana sa môže posilniť konzerváciou a čistením a môže sa dlhodobo udržiavať. Tu nájdete, ako sa starať o svoj hliníkový plot čo najdlhšie. Ak existuje mierna kontaminácia (pouličné nečistoty, peľ atď.), používajte iba čistú vodu s jemnými, neutrálnymi čistiacimi prostriedkami.  Teplota povrchu by mala byť max. 25 ° C Pozor: Nikdy na priamom slnku. Ihneď po každom čistení opláchnite čistou studenou vodou

Odporúča vykonávať základné čistenie dvakrát ročne s pridaním neutrálneho čistiaceho prostriedku. Nikdy nepoužívajte drsné alebo hrubé špongie alebo čistiace prostriedky na báze rozpúšťadla.

Komponenty hliníkových plotov a brán 

Tu nižšie si pozrite komponenty a cenu na Vaše oplotenie pošleme podľa rozmerov.

Sme rodinná firma a ceny tvoríme tak aby boli aj pre Vás aj pre nás prijateľné.

Vyžiadajte si cenovú ponuku na hliníkový plot a bránu teraz.

Zbavte sa hrdze, užívajte si kvalitu. Hliníkové ploty pre každého, kto oceňuje kvalitu a odolnosť. Kvalita až po najmenší detail.

Príďte sa osobne pozrieť vystavené plotové prvky, brány a motory ktoré požívame.