Plastové ploty 

Plastové ploty a brány

Plastové ploty sa najčastejšie dodávame v drevenom prevedení imitácia dreva alebo bielom.

Ploty sú nenáročné na údržbu,sú stálofarebné a majú dlhú životnosť.

Ponúkame plastové ploty výrobnou formou Koextruze a kašírovené UV stabilnou foliou Renolit.

Jedná sa o drahšiu alternatívu k drevenému plotu ale naše ploty a brány sú bezúdržbové.Hlavnou prednosťou je zvýšená pevnosť,dlhá životnosť,zosilnené steny.Plastový plot, brána, zábradlie sú ľahko umývateľné vodou s použitím saponátu.Vďaka rôznim profilom dodávame rôzne modely.

K jednotlivým plotovým poliam sa dajú vytvoriť brány krídlové, posuvné aj s pohonom. Plastové profily, ktoré používame na výrobu plastových plotov sú vyrobené z tvrdeného vytláčaného PVC.Plastové ploty sú vďaka priestorovej konštrukcii dostatočne tuhé a tvarovo stále a obsahujú UV filter.

Najlepším argumentom je skutočnosť, že už vyrábame plastové ploty už niekoľko rokov, a sú tak aj dlhodobo preverené reálnymi podmienkami. Vysoká kvalita použitých surovín zaručuje maximálnu odolnosť voči vonkajším klimatickým vplyvom a umožňuje použitie aj do extrémnych podmienok (dážď, mráz, slnečné žiarenie, sneh). Plastové ploty pritom nemajú žiadne nároky na dodatočné povrchovú úpravu (nemusí sa natierať) a ani po mnohých rokoch neoxidujú a nemenia farbu. Široká škála jednotlivých typov plastových plotov umožňuje individuálne riešenie oplotenia vrátane výroby brán a bránok. Kompletné plotové polia potom možno montovať ako do originálnych plastových stĺpikov, tak aj k murovaným alebo betónovým konštrukciám.

Na rozdiel od drevených materiálov Vás nečaká žiadne pravidelný brúsenie a obnovovanie náterov.

Farebné varianty plastových plotov ponúkame vám celkom päť farebných variantov, ktoré sú: biela a varianta koextruze farebné zlatý dub,orech a čerešna. Dalšia varianta farebných variantov je plotov profil potiahnutý vysoko kvalitnou fóliou Renolit.

Plotové profily a nosné profily je možné objednať ak potrebujete na existujúcu konštrukciu len vymeniť staré plotové profily za nové, alebo si plotové pole chcete skompletizovať sami, ponúkame vám výrobu plotových profilov aj nosníkov na mieru, vo farbách, dĺžkach a krytkou, ktorú si vyberiete.